Baba-Mama klub

Szeretettel várunk közösségünkbe minden kismamát, édesanyát és 0-3 éves gyermeket, hogy egy délelőttöt együtt töltsünk. Az alkalmakon közösen imádkozunk, éneklünk, az egyházi év eseményeit követve azok eredetéről, jelentőségéről beszélgetünk. Megosztjuk egymással, hogyan éljük és ünnepeljük meg ezeket a családban, ötleteket szerzünk egymástól és az aktuális szakirodalomból, hogy miként lehet a keresztény családban különböző korosztályú gyerekekkel minél tartalmasabban megélni az ünnepeket, vagy az ünnepek előtti várakozás időszakait. Közösségünkben az édesanyáknak tartalmas beszélgetésre, a kisgyerekeknek játékra, közösségi élményre nyílik lehetőség. Olykor kézműveskedünk, játszóterezünk, és teázásra, sütizésre is gyakran sor kerül.

A közösség vezetője: Lotz Timi (golarits.timi@gmail.com, vagy facebook ezen a néven)

Messenger-csoport: Baba-mama Plébánia (Itt egyeztetjük hétről hétre a következő találkozóval kapcsolatos tudnivalókat.)

Időpont: Keddenként 9:30-11:00-ig a hittanteremben vagy előzetes egyeztetés után a szabadban.