Miserend

Plébániánk miserendje a nyári időszámítás idején

Hétköznap és szombaton 7.30 és 18.30 órakor kezdődik a szentmise a Péter-Pál templomban.
(Szerdán 18.30-kor nincs szentmise.)

Vasárnap 7.00 órakor a Keresztelő Szent János plébániatemplomban tartunk szentmisét.
9.00-kor, 11.30-kor és 18.30-kor a Péter-Pál templomban van szentmise.

Pénteken, szombaton, és vasárnap a szentmisék alatt ismét lehet személyes gyónást végezni a sekrestyében.

A vasárnap déli szentmisét online közvetítjük azok számára, akik betegségük, vagy idős koruk miatt nem mernek még eljönni a szentmisére. (www.facebook.com/szentjanosplebania) Kérjük a kedves testvéreket, hogy a vasárnap esti szentmisére csak annyian jöjjenek, hogy be tudjuk tartani a megfelelő távolságot egymástól! Reméljük hamarosan eljön a jó idő, és így a templom előtti téren is részt vehetnek a szentmiséken. Addig is a délelőtti szentmisén lehet részt venni.