Zarándoklat Csíksomlyóra

Egyházközségünk csíksomlyói pünkösdi zarándoklatot szervez 2023. május 26. és 29. között. A négynapos, három éjszakás zarándoklatra a Székely Gyors különvonattal érkeznénk. A vonaton lelki- és idegenvezetés, büfékocsi hideg és meleg étellel és népzenével vár bennünket. A zarándoklat utasai Al- és Felcsíkban székely családoknál laknak majd faluturizmus keretében, félpanziós ellátással. Az áremelkedések miatt a jelenlegi árat (99.990 forint) csak december 31-ig tudja tartani az utazási iroda, ezért kérjük az érdeklődőket, hogy minél hamarabb jelezzék részvételi szándékukat, e-mailben ezen a címen: varganita@hotmail.com! A zarándoklat fő szervezője egyházközségünk tagja: Hoppál Bulcsú. Nagyon hálásak vagyunk a kezdeményezésért! Zarándokoljunk minél többen együtt!