Szentségimádási lánc a világ körül

Kedves Testvérem!

“Együtt – Őáltala, Ővele, Őbenne” – Szentségimádási lánc a világ körül

Egyórás szentségimádásra hívunk Úrnapja ünnepének szombatján a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve.

Ezen az estén különböző helyszíneken együtt fogunk imádkozni az egész világon azért, hogy az önmagát érted is feláldozó és az Oltáriszentségben velünk lévő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük.

Tarts velünk!

A helyi közösségünkkel mi is összegyűlünk, hogy Krisztust együtt imádjuk.

Én itt leszek szentségimádáson: Budai Szent Imre templom

Szentendrén a Plébániatemplomban (a felső templomban) lesz a szentségimádás 15 órától 18 óráig.

Csatlakozz Te is!

A jelentkezés egy jó lehetőség arra is, hogy feliratkozz a NEK 2020 hírlevélre, melynek segítségével folyamatosan tájékozódhatsz arról, hogyan halad a 2020-as esemény előkészítése és első kézből értesülhetsz programokról, bekapcsolódási lehetőségekről.

Számítunk Rád június 2-án!

Szeretettel a NEK Titkárság csapata nevében:
Fábry Kornél
iec2020.hu