Jerikó zarándoklat

Május 12-én városunk lakóiért imádkozó első Jerikó zarándoklatot szervezünk. Részletes információk alább olvashatók.

Találkozó 2018. május 12-én, szombaton 8.15-kor a HÉV állomásnál lévő buszpályaudvar füves részén.

A zarándoklatot a 13.30-kor kezdődő szentmisével zárjuk a Péter-Pál templomban.

A zarándoklatot eső estén is megtartjuk.

Az I. Jerikó zarándoklaton négy szakaszra osztva imádkozzuk körbe városunkat.

Felkértük a közösségeket egy-egy szakaszban való részvételre, de kérjük, hogy mindenki saját teherbírását figyelembe véve válassza ki, hol szeretne zarándokolni!

1. Papírgyártól a Mária-fülkéig (sík terep egy emelkedővel)

Engesztelők és Rózsafüzér Társaság

2. Pismány, Ösvény utcától a Mária-fülkéig (több emelkedő szakasz)

Városunk két cserkészcsapata

3. Pismány, Ösvény utcától a Határcsárdáig (több emelkedő szakasz)

Házas Hittan és Házas Hétvége közössége

4. Papírgyártól a Határcsárdáig (sík terep)

Keresztelő Szent János Missziós Közösség és kisgyerekes családok.

Az egyes szakaszok kb. 8 km hosszúak. A szintkülönbség változó.

Kérjük, hogy felnőttek 500.- forintot, diákok 250.- forintot és diákigazolványt hozzanak az utazási költségre az oda-vissza útra! Volán busszal közelítjük meg a kiindulási pontokat, és azzal is jövünk vissza a templom felé.

Azoknak a felnőtteknek és diákoknak, akik 2018. május 9-ig bejelentkeznek, elővételben megvesszük a jegyeket, hogy az indulás zökkenőmentes legyen. Kérem szépen a jegyek árát a szakaszok csoportvezetőjének fizetni a helyszínen.

Nyugdíjasokat kérem szépen, hogy a helyszínen vegyék meg maguknak a jegyeket, mert nekik többféle lehetőség is van, választástól függően.

BEJELENTKEZÉS AZ ALÁBBI LINKEN:

(Kérem, az adatok megadása után x-szel jelöljétek az általatok választottakat!)

Szeretettel várunk! Blanckenstein György atya és a szervezők nevében: Váradi Judit