Aktuális hirdetések

Egyházközségünk megújítása érdekében összeállítottunk egy rövid kérdőívet, amelyben szeretnénk megkérdezni plébániánk híveinek véleményét néhány kérdésben. Mindenkit kérünk és biztatunk ennek kitöltésére. A kérdőív elérhető ide kattintva, illetve az e-mailen érkező templomi hirdetésekben található linken keresztül.

Május 22-én 14.30-17.45-ig dicsőítés lesz a Péter-Pál templomban.

A svéd Piteå-i Zeneművészeti Főiskolai kamarakórusa május 26-án, csütörtökön, 16:00 órakor koncertet ad a Péter-Pál Templomban. Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket! Emiatt a szentségimádás a plébániatemplomban lesz megtartva.

Május 28-án délelőtt az izbégi foci pályán a Szent András Iskola és Óvoda szervezésében majális lesz a szülök és gyermekek számára. Mindenkit szeretettel hívnak.

Májusban minden nap, szerda kivételével 18 órakor Lorettói litániát tartunk, előtte 17.30-kor rózsafüzér imádsága lesz. Szeretettel várjuk a híveket.