A szentségimádás iskolája

Az eddig elhangzott előadások
itt találhatók: sutros.com/szentjanosplebania

Január 8-án indult el a szentségimádás iskolája, mellyel a 2020-ban kezdődő Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra szeretnék előkészülni. A 12 héten keresztül tartó tanítás hétfőként az esti szentmisével kezdődik, utána előadás, és végül szentségimádással fejeződik be. Igyekszünk 20 órára befejezni a programot. Erre az iskolára előzetes bejelentkezés szükséges az interneten keresztül, vagy a sekrestyében. Célszerű mind a 12 héten jelen lenni, mert ez így alkot egységet.

A Péter-Pál Ösvényén különszámában  részletesen is olvashatnak a szentségimádás iskolájáról.

Kérjük a Testvéreket, hogy részvételi szándékukat az alábbi linken elérhető jelentkezési lapon
jelezzék:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AiRx7xtJwbqJbzNXm-JGbLlkQBMaPZIuh16FsffbLTc/edit?usp=sharing

A szentségimádás iskolájának plakátja